Állásajánlat – Jogtanácsos

Maradványvagyon-hasznosító Zrt. Jogi, koordinációs és társasági portfóliós osztálya munkavállalót keres az alábbi pozíció betöltésre

 Jogtanácsos

Főbb feladatok:

  • belső utasítások, szabályzatok, jogszabálytervezetek készítése, véleményezése;
  • döntés-előkészítő anyagok, vezetői előterjesztések, körlevelek készítése, véleményezése;
  • szerződések, megállapodások szerkesztése, ellenjegyzése;
  • közreműködés a tulajdonosi határozatok, társasági iratok előkészítésében,;ügyvédekkel, külső szervekkel, ügyfelekkel történő kapcsolattartás, levelezés lebonyolítása, megkeresések megválaszolása és a szükséges adminisztratív feladatok ellátása;
  • a vezetőség döntési hatáskörébe tartozó ügyek előkészítésében való részvétel, közreműködés az előterjesztések összeállításában, levéltervezeteket készítésében;
  • jogszabály-értelmezési és jogalkalmazási kérdésekben álláspont kialakítása;
  • ügyfélpanaszok kivizsgálása megoldásához, megválaszolásához jogi vélemény készítése;
  • szükség esetén munkajogi ügyek intézése;
  • az MVH Zrt. más szervezeteiben folyó jogi jellegű tevékenységhez jogi támogatás nyújtása, jogi állásfoglalások, szakvélemények készítése.

Elvárások:

  • Jogi egyetemi végzettség és jogi szakvizsga
  • Legalább 5 év hasonló munkakörben és szabályzatok készítésében szerzett szakmai tapasztalat
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeret (főként MS Office alkalmazások)
  • Kompetenciák, személyiség: önálló munkavégzésre alkalmas, precíz, megbízható, határozott, proaktív, kiváló kommunikációs- együttműködési és problémamegoldó készség, rugalmasság, diszkréció, lojalitás, aktív munkaképesség.
  • Büntetlen előélet, magyar anyanyelv és magyarországi lakcím
  • Egyéb: Beosztott munkatársi pozíció, fiatalos csapat, lehetőség a jogi tevékenység átfogó gyakorlására, szakmai fejlődésre. Idegen nyelvtudás nem szükséges

Előnyt jelenthet:

  • állami szervnél szerzett releváns munkatapasztalat

Munkaidő: Teljes munkaidő heti 40 óra, kötött munkarendben

Munkavégzés helye: 1122 Budapest, Városmajor utca 35., azzal, hogy munkavégzés Magyarország területén belül is elrendelhető

Munkaviszony időtartama: Határozatlan idejű munkaviszony, 3 hónapos próbaidővel

Jelentkezés az állásra: Elektronikusan, fizetési igénnyel ellátott fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajz megküldésével a jelentkezes@mvhzrt.hu e-mail-címre, a pályázott pozíció tárgy mezőben történő feltüntetésével.

Felhívjuk figyelmét, hogy jelentkezésének elküldésével Ön hozzájárul, hogy az MVH Zrt a kiválasztási folyamat lebonyolítása, az Önnel való kapcsolatfelvétel céljából az önéletrajzában és az esetlegesen csatolt dokumentumokban szereplő személyes adatait tárolja, továbbítsa és feldolgozza. Kérjük, hogy ennek kapcsán jelentkezése előtt szíveskedjen megismerni a MVH Zrt. álláspályázatot benyújtók részére készített Adatkezelési Tájékoztatóját, melyben részletesebb információkat talál az adatkezelés körülményeit, adatainak biztonságát illetően.