Állásajánlat – követeléskezelési jogi munkatárs

Maradványvagyon-hasznosító Zrt. Követeléskezelési osztálya munkavállalót keres az alábbi pozíció betöltésre

 követeléskezelési jogi munkatárs

Főbb feladatok:

  • fedezet nélküli követelések teljes körű kezelése;
  • fizetési felszólítások készítése, nyomon követése;
  • kötelezettek telefonos megkeresése;
  • fizetési könnyítésre vonatkozó kérelmekről való döntéshozatal előkészítése, előterjesztések készítése;
  • fizetési meghagyásos/végrehajtási eljárás kezdeményezése/megindítása nem teljesítő kötelezettekkel szemben;
  • napi szintű írásbeli és telefonos kapcsolattartás végrehajtókkal, közjegyzőkkel, hatóságokkal, eljárásban érdekelt egyéb szereplőkkel;
  • részvétel a követelések pénzügyi nyilvántartási feladataiban, a kötelezett minősítésére irányuló eljárásokban;
  • kötelezettektől érkező megkeresések, ügyfélpanaszok megválaszolása;
  • nyilvántartások naprakész vezetése;
  • rendszeres beszámolók, riportok, kimutatások készítése;
  • részvétel a területet érintő fejlesztési folyamatokban, ezek tesztelésében.

Elvárások:

  • Jogi egyetemi végzettség és jogi szakvizsga
  • Követeléskezelésben szerzett szakmai tapasztalat;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret, magas szintű Excel felhasználói tudás;
  • Személyiség: proaktív személyiség, kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtési képesség, nagyfokú önállóság és pontosság, megbízhatóság, együttműködési készség, szervezeti elkötelezettség, konfliktuskezelési képesség, stressz-tűrés és kitartás.
  • Büntetlen előélet, magyar anyanyelv és magyarországi lakcím
  • Egyéb: Beosztott munkatársi pozíció, fiatalos csapat. Idegen nyelvtudás nem szükséges

Előnyt jelenthet:

  • Nemzeti Adó- és Vámhivatalnál, felszámoló szervezetnél, végrehajtói irodában szerzett érdemi munkatapasztalat, jártasság adósságrendezési, felszámolási, csődeljárásban;
  • államháztartási jogszabályi környezet ismerete;

Munkaidő: Teljes munkaidő heti 40 óra, kötött munkarendben, H-CS: 08.00-17.00, P: 08.00-14.00

Munkavégzés helye: 1122 Budapest, Városmajor utca 35.

Munkaviszony időtartama: Határozatlan idejű munkaviszony, 3 hónapos próbaidővel

Munkaviszony kezdete: 2022. december 30-ig bezárólag

Jelentkezés az állásra: Elektronikusan, fizetési igénnyel ellátott fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajz megküldésével a jelentkezes@mvhzrt.hu e-mail-címre, a pályázott pozíció tárgy mezőben történő feltüntetésével.

Felhívjuk figyelmét, hogy jelentkezésének elküldésével Ön hozzájárul, hogy az MVH Zrt a kiválasztási folyamat lebonyolítása, az Önnel való kapcsolatfelvétel céljából az önéletrajzában és az esetlegesen csatolt dokumentumokban szereplő személyes adatait tárolja, továbbítsa és feldolgozza. Kérjük, hogy ennek kapcsán jelentkezése előtt szíveskedjen megismerni a MVH Zrt. álláspályázatot benyújtók részére készített Adatkezelési Tájékoztatóját, melyben részletesebb információkat talál az adatkezelés körülményeit, adatainak biztonságát illetően.