Állásajánlat – vagyonátadási munkatárs

Maradványvagyon-hasznosító Zrt. Vagyonátadási osztálya munkavállalókat keres az alábbi pozíció betöltésre

 vagyonátadási munkatárs

Főbb feladatok:

  • az MVH Zrt.-hez tartozó ingatlanok tekintetében a közművek felé történő átírási, valamint a társasházak esetében a változásáról történő bejelentési kötelezettségek teljesítése, közüzemi szerződések megkötése;
  • a közműátírásokhoz kapcsolódó nyilvántartások, adatbázisok vezetése, gondozása, naprakészen tartása, ezzel kapcsolatban rendszeres adatközlés, jelentések készítése;
  • a közműszámlák és a társasházi közös költség kifizetéséhez szükséges alátámasztó dokumentumok átadásra előkészítése a társosztályok részére;
  • egyéb a közmű átírási feladatokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása;
  • részvétel az osztályt érintő hivatalos levelezés lebonyolításában és dokumentum kezelésben.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség és hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat vagy
  • Középfokú végzettség (érettségi megléte alapfeltétel) és releváns 2-3 éves munkatapasztalat (pl. közmű cégek ügyfélszolgálatán);
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office, elsősorban Excel, Word);
  • Személyiség, kompetenciák: megbízható, precíz, pontos, monotonitás és stressz-tűrő képesség, terhelhetőség, jó kommunikációs képesség, önálló munkavégzés, aktív munkaképesség.
  • Büntetlen előélet, magyar anyanyelv és magyarországi lakcím
  • Egyéb: Beosztott munkatársi pozíció, fiatalos csapat. Idegen nyelvtudás nem szükséges.

Előnyt jelenthet:

  • felsőfokú végzettség
  • állami vagyonelemek, ingatlan, ingóság kezelés kapcsán szerzett releváns munkatapasztalat

Munkaidő: Teljes munkaidő heti 40 óra kötött munkarendben, H-CS: 08.00-17.00, P: 08.00-14.00

Munkavégzés helye: 1122 Budapest, Városmajor utca 35.

Munkaviszony időtartama: Határozatlan idejű munkaviszony, 3 hónapos próbaidővel

Jelentkezés az állásra: Elektronikusan, fizetési igénnyel ellátott fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajz megküldésével a jelentkezes@mvhzrt.hu e-mail-címre, a pályázott pozíció tárgy mezőben történő feltüntetésével.

Felhívjuk figyelmét, hogy jelentkezésének elküldésével Ön hozzájárul, hogy az MVH Zrt a kiválasztási folyamat lebonyolítása, az Önnel való kapcsolatfelvétel céljából az önéletrajzában és az esetlegesen csatolt dokumentumokban szereplő személyes adatait tárolja, továbbítsa és feldolgozza. Kérjük, hogy ennek kapcsán jelentkezése előtt szíveskedjen megismerni a MVH Zrt. álláspályázatot benyújtók részére készített Adatkezelési Tájékoztatóját, melyben részletesebb információkat talál az adatkezelés körülményeit, adatainak biztonságát illetően.